Mutfaklar İçin Perde Seçimi

Mutfaklar için harika perde önerileri ile karşınızdayız. Perdeler her evin önemli bir ayrıntısıdır. Bu nedenle, rahat ve çekici hale getirmek çok önemlidir. Bunu yapmak için, perdelerin önemli bir rol oynadığı modaya uygun iç trendleri izlemelisiniz. Ayrıca, 2018 yılında mutfak için perdelerin tasarımında bir dizi yeniliğin fotoğraflarından uzak durmanızı ve sizlerle tanışmamanızı öneririz.

Fotoğrafta, bir moda yeniliği zarif, uzun perdelerdir. Klasik perdeler ve tül. Uzun sıkı perdeler veya tül ile birlikte zemine hafif perdeler her zaman popülerdi ve büyük ihtimalle çok uzun bir süre kalacak. Bunları mutfak için seçmek çeşitli kurallara uymak için tercih edilir:

Büyük kumaş bezler çok miktarda toz toplar. Bu nedenle, perde ve perde malzemesinin temizlenmesi kolay olmalıdır. Mutfak sürekli olarak ışığa ihtiyaç duyar. Bu nedenle, perdeler veya perdeler çok yoğun olmamalıdır. Kulaklığın veya yemek masasının bulunduğu pencereye uzun perdeler asılamaz.

Mutfak, perdelerin çoğunlukla dekoratif bir işlev gördüğü evin içinde yer aldığı birkaç yerdendir. Bu nedenle, sadece tüllerle dekore edilmiş, trenddeki pencereleri vardır. Bu çözüm küçük odalar için özellikle önemlidir.

Hava perdeleri sıcak ve rahat bir atmosfer yaratacak, ışık akışlarına müdahale etmeyecek ve “yemek” alanı olmayacaktır. Ve onları güzelce asmak için birçok yol var: tüm pencere üzerinde bir perde, iki çapraz, korniş boyunca bir sarkma ile atılan uzun bir bez.

Perde, kornişin perdelerin rahat ve sıkı bir şekilde sabitlenmesini mümkün kılan metal veya plastik halkalarla (kesitler) çerçevelenmiş kesilmiş açıklıklar olup, yıldan yıla sadece daha popüler hale gelir.

Bunları, monte edilmiş formda, kumaş şeritleri, hatta düşey kıvrımları olan saçaklardan düşecek şekilde düzenlerler. Kuşgözü, perdeleri görsel olarak sarar, onlara zarif bir zarafet kazandırır ve ek süslemelere ihtiyaç duymaz, çünkü kendi başlarına sadece bağlantı elemanları değil, aynı zamanda bir dekor unsuru da vardır.

Bir önceki yazımız olan Çiçekli ve Modern Perdeler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*