Perde moda trendleri 2018

Modern alternatif seçeneklere rağmen, klasik perdeler hala çok popüler ve talep görüyor. Onların yardımıyla iç mekanı değiştirebilir, tazeleyebilir, görsel olarak daha geniş yapabilirsiniz. Evet, ve örneğin yeni yenileme aksine, perdeler çok daha ucuz mal olacak, çünkü, çoğu zaman bunları değiştirebilir, ancak yeni perdelerin, oldukça fark olacaktır. Ana şey uygun bir iç model seçmektir, böylece aynı zamanda güncel mevsim trendlerine de uygundur.

Uyumlu kombinasyon

Örneğin, oturma odası için perdelerin çocuk odası veya diğer oda için tasarlanan modellerden çok farklı olabileceği unutulmamalıdır. Satın alırken, önce bunu hesaba katmalısınız. Ayrıca, iç mekanın tarzını, döşendiği mobilyaların özelliklerini, renk şemasını ve diğer parametreleri de hesaba katmak gerekir. Her şey karşılıklı olarak birbirini tamamlayıcı, uyumlu, sadece renkli değil, aynı zamanda dokuda olmalıdır.

Perdeler değil ayarlamaya ilave olarak ekstra para harcamak, tam parametreleri belirterek satın alabilirsiniz. Örneğin, internet üzerinden de dahil olmak üzere, hazır satın alabilirsiniz. Çok ucuz, şüpheli kalitede bir şey satın alarak tasarruf etmemek daha iyidir. dışa ucuz perdeler gibi pahalı bakmak bile, belki ilk yıkama veya kuru temizleme basitçe güneşin vytsvetut onlara son vermek, ya da olacaktır.

Doğallığı unutmayın

Trendte her şey doğaldır. Bunlar bambu, keten, pamuk, ipek gibi kumaşlardır. Sentetik ve doğal kumaşları birleştirebilirsiniz. Tek-katmanlı perdeler doğallığın ilk nişanesidir. 2018’in yeni koleksiyonlarında, çok sayıda kat ve “zemin” içeren kompozisyonlar tarafından özel bir yer işgal edilmiş olmasına rağmen, şimdi kendinizi bir katmanı tercih edebilirsiniz. Örneğin ince şeffaf tüller veya standart perdelerle sınırlandırabilirsiniz. Özellikle, birçok pencere perdeli klasik perdeleri birleştirdiğinizde. Eğer yarı saydam tek katmanlı perde asılı kalırsa, meraklı gözetmenlerin, komşuların ve teleskopların ve dürbünlerin görünüşünden, pencereleri sadece panjurlarla kapatarak saklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Perde Seçimi Tavsiyeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*