Yazlık odalar
Yazlık odalar

Rahatlamak İsteyenler İçin Yazlık Odalar

Dışarıda, bahçenin, terasın ve denizin manzarasını sunan yaz odası, sabahları güneşin tadını çıkarmak için doğal ışıkla doludur. Genellikle temiz, beyaz, rafine, yaz odası, gerekli olan odayı bırakır ve mevcut panoramayu vurgular. Slayt gösterisi.
Sakin ve ferahlatıcı, yaz odası sizi rahatlamaya ve küçük bir huzur cennetinin havasını çekmeye davet ediyor. Kış odalarının aksine, gereksiz yere kurtulmakta ve minder ya da ekose ile katmanları çarpmamakta, daha ziyade buharlı yatak çarşaflarını ve rahatı tercih etmektedir.

Saf ve doğal bir dekorasyon

Yaz odası, zarif bir dekorasyona sahiptir. Bazen terasa açılan, bahçeye veya denize bakan yazlık oda, huzurlu ve konforlu geceler geçirmek için temiz hava soluğunu öneriyor. Program, doğal ışığın yansıttığı parlak beyaz yatakları, hareketi ve sivrisinekleri koruyan ışık ve ışık perdelerini ve en önemlisi, çevreleyen sıcağa daha iyi dayanması için en katı olanı içerir.

Deco tarafı, özellikle yaz odasını toplamak için gereklidir. Bütün yaz boyunca huzur içinde yaşamak için odasına emir verin. Temiz bir oda, bir çarşı odasından daha rahatlamak için daha fazla istek verecektir. Yerde yatan her şeyi al. Bir kitaplık veya dergi rafında başucundaki masanızda yaşları için tıkanmış kitapları ve dergileri hazırlayın.

Güneşli günlerde nefes alan bir oda seçin

Optimum konfor için, zemin kattaki oturma odalarındaki katlarda yer alan odayı büyük bir cumbalı pencere tarafından erişilen havadar bir odaya taşımak da mümkündür. Özellikle odanız çatının altındaysa, evlat edinmeniz iyi bir fikir … En çılgın yıldızların altında uyumak için yatağı raylara monte edecek ya da ilk rayda dalış yapmak için havuza bakan yaz odasını düzenleyecek. güneşin

Odanın doğal, çağdaş, sıcak, minimalist olup olmadığı, yaz odası aynı zamanda, doğanın her zaman açık olduğu, içeride ve dışarıdaki sınırların görünmez olduğu, doğayla iç içe geçmiş bir cemaati temsil eder. dışarısı ile çevreleyen doğadan mahrum kalmadan, habitatının tazeliğini yaşamak için.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*