Yeni Lüks Perde Modelleri

Ev tekstilinin en önemli parçalarından biri elbette perdelerdir. Perdeler evin her odasına belirli bir şıklık ve stil verir. 2018 modelleriyle mekanlarına ekstra şıklık katan ve bir dikiz gibi görünen kaliteli kumaşlardan, renklerden ve desenlerden yapılmıştır. Farklı modeller ve varyantlarla, sadece oturma odanızı aydınlatmakla kalmaz, aynı zamanda daireye her odayı ayrı ayrı sakinleştirebilirsiniz.

Evlerinizi süslemeye devam edin

Örneğin, yatak odası için, mobilyalarına uyacak ve tamamen farklı bir atmosferde koyun oluşturacak şekilde tasarlanmış daha kalın ve zarif tül olan perdeler vardır. Yeni lüks perdeler, perdeler çoğunlukla oturma odası için tercih ediliyor. Bu yazımızda sizler için hazırladığımız galerimize bakmadan geçmeyin.

Ev dekorunda etnik desenler ve folklorik motifler sıklıkla kullanılır. Bazı ev dekorunda etnik desenlere özellikle tercih edilir. Etnik tarzı country tarzı bohem tarzı kullanılabilir. Çoğumuz bu desenleri halılar üzerinde görüyoruz, doğal görünümüyle mistik ve gizemli bir atmosfer elde ediyorlar.

Farklı dekorasyonlar

Baharatlı renkli etnik desenler halılar, halılar, perdeler, minderler, tabureler, perdeler, kanepe örtüleri üzerinde bulunabilir ve hemen hemen her yerde kullanılabilir. Etnik desenli yastıklar ve kilimler içeren modern bir odaya ruhunuzu verebilirsiniz. Geçmişin dokuması onlara farklı bir bakış açısı kazandıracak.

Etnik desenler ülke ve bölgeye göre değişir. Sadece Türk motifleri değil, aynı zamanda Hint motiflerini, Arap desenlerini ve kumaşlarını da evlerinde kullanabiliyor ve Doğu mistisizmini yaratabiliyorlar. Entegrasyonun bir parçası olan bohem stili motifler, dekorasyon yaparken en büyük silahınız olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Yaşam alanlarımız bizi ne derece yansıtır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*